Blokker Excellent hapjespan - Ø 28 cm - zwart
Kies je maat in cm:
Nog niet gevonden wat je zoekt?
Uitverkocht
Omschrijving
Deze Blokker Excellent hapjespan met deksel heeft een diameter van 28 cm. De hapjespan is uitgevoerd in RVS met een 3-laagse Whitford Eclipse anti-aanbaklaag (vrij van PFOA). Deze pan heeft zeer sterke anti-aanbakeigenschappen en is krasbestendig. Hierdoor zijn metalen spatels ook te gebruiken in deze pan.
De full-induction bodem zorgt daarnaast voor een snelle opwarming en gelijkmatige warmtegeleiding. Hierdoor krijg je een perfect bakresultaat. Door de verdikte rand is de pan ook zeer vormvast. De hapjespan heeft een glazen deksel met siliconen rand. In de siliconen rand zit een luchtgaatje. De pan is geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie. Echter, de pan is niet geschikt voor oven en magnetron. Daarnaast dient de pan met de hand gereinigd te worden.
Over Blokker
Het Blokker Eigen Merk is gebouwd op drie belangrijke pijlers: kwaliteit voor een verrassend scherpe prijs, de zekerheid dat er altijd een Blokker winkel dichtbij is en een ijzersterk en compleet assortiment huishoudproducten. Ons Blokker merk kom je binnen alle afdelingen van Blokker tegen. Van schoonmaken tot koken en tafelen, van opruimen tot gezellig maken, van opstaan tot slapen gaan. Voor ieders smaak zit er iets bij, en we verliezen de functionaliteit nooit uit het oog. Blokker heeft het in huis!
Specificaties
-
Merk: Blokker
-
Garantietermijn: 24 maanden
-
Merk: Blokker
-
Serie: Blokker Excellent
-
Artikelnummer: 0000225
-
EAN: 8718827225262
-
Type handgreep / handgrepen: Koudgrepen
-
Hittebestendige handgrepen: Ja
-
Materiaal deksel (pannen): Glas
-
Type anti-aanbaklaag: Standaard anti-aanbaklaag
-
Met deksel: Ja
-
-
-
-
Krasbestendig: Ja
-
Kleur: Zwart
-
Materiaal: RVS
-
Gewicht exclusief verpakking (gr): 1211.0